RKS1500
Az RKS a kisebb kertek kezelésére szolgáló elegáns robotfűnyíró család, amely tökéletes vágásképpel és akár 1500 négyzetméteres fűterület kezelésére is képes. Viszonylag kis mérete ellenére a robotfűnyíró minden elemében látszik a Robomow család gyártójának több mint 25 éves robotfűnyíró gyártási tapasztalata.
A robot olyan képességekkel is rendelkezik, amelyekkel sok versenytársa még a legdrágább robotfűnyíróinál sem. Erre a robotfűnyíróra abszolút igaz a mondás: kicsi a a bors, de erős!
KÉSZLETKISÖPRÉSI AKCIÓ!
A készlet erejéig!
490000Ft Original price was: 490000Ft.430000FtCurrent price is: 430000Ft.
Elfogyott
Érdekelhetnek még…
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
RoboHome az RT modellek részére
- 69000Ft
- Tovább olvasom
-
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
1 vágókés az RT modellek részére
- 15900Ft
- Tovább olvasom
-
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
Határoló kábel (100m)
- 29000Ft
- Tovább olvasom
-
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
50 db rögzítő cölöp
- 5400Ft
- Tovább olvasom
-
Elfogyott
Érdekelhetnek még…
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
RoboHome az RT modellek részére
- 69000Ft
- Tovább olvasom
-
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
1 vágókés az RT modellek részére
- 15900Ft
- Tovább olvasom
-
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
Határoló kábel (100m)
- 29000Ft
- Tovább olvasom
-
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
50 db rögzítő cölöp
- 5400Ft
- Tovább olvasom
-
Részletes leírás
Az RKS a kisebb kertek kezelésére szolgáló elegáns robotfűnyíró család, amely tökéletes vágásképpel és akár 1500 négyzetméteres fűterület kezelésére is képes. Viszonylag kis mérete ellenére a robotfűnyíró minden elemében látszik a Robomow család gyártójának több mint 25 éves robotfűnyíró gyártási tapasztalata.
A robot olyan képességekkel is rendelkezik, amelyekkel sok versenytársa még a legdrágább robotfűnyíróinál sem. Erre a robotfűnyíróra abszolút igaz a mondás: kicsi a a bors, de erős!
| RKS 1500 | Jellemző |
|---|---|
| Ár | Bruttó 490 000 Ft |
| Javasolt maximális fűterület | 1500 nm |
| Dokkoló | tartalmazza |
| Bluetooth | igen |
| Wifi | igen |
| Lopásvédelem | igen |
| Robohome | opcionális |
| Határoló vezeték és cölöpök | telepítési anyagok a gép tartozéka |
| Vágási szélesség | 19 cm |
| Vágási magasság | 20-70 mm |
| Maximális lejtő (területen belül) | 35% (19 fok) |
| Maximális lejtő (határoló vezetéknél) | 20% (11 fok) |
| Vágási kezdőpontok/alzónák száma | 1 fő zóna, 4 alzóna, szeparált zónák |
| Talajkövető vágótér | igen |
| Vágómotor | kefementes |
| Zajszint | ECO mód: 52 dB, Max teljesítménynél: 64 dB |
| Akku típus | 18,5 V Li-Ion |
| Akku kapacitás | 4,9 Ah |
| Vágási idő | jellemzően 105 perc |
| Töltési idő | 75 perc |
| Fogyasztás | 4,8 kWh/hó |
| Garancia | 3 év + 1 év regisztrációval |
Kapcsolódó termékek
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
Kábelösszekötő készlet (10 db)
- 9800Ft
- Tovább olvasom
-
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
8 pengés vágókészlet az RK/RKS modellek részére
- 9800Ft
- Tovább olvasom
-
-
- Out of StockAkció!
- RK
RK4000 Pro
-
1290000FtOriginal price was: 1290000Ft.1090000FtCurrent price is: 1090000Ft. - Tovább olvasom
-
-
- Out of StockAkció!
- RK
RK1000 Pro
-
650000FtOriginal price was: 650000Ft.580000FtCurrent price is: 580000Ft. - Tovább olvasom
-































