RK2000
A Robomow RK család csendesen, a szegélyvágási üzemmódnak köszönhetően a szegélyeknél is precízen teszi a dolgát. Kiemelkedő navigációs és lejtőmászási képességei miatt nehéz olyan kertet találni, ahol ne állna helyt.
Az RK robotfűnyírók minden elemében látszik a Robomow család gyártójának több mint 25 éves robotfűnyíró gyártási tapasztalata.
KÉSZLETKISÖPRÉSI AKCIÓ!
A készlet erejéig!
820000Ft Original price was: 820000Ft.720000FtCurrent price is: 720000Ft.
Elfogyott
Érdekelhetnek még…
-
- Out of StockAkció!
- RK
RK2000 Pro
-
840000FtOriginal price was: 840000Ft.750000FtCurrent price is: 750000Ft. - Tovább olvasom
-
Elfogyott
Érdekelhetnek még…
-
- Out of StockAkció!
- RK
RK2000 Pro
-
840000FtOriginal price was: 840000Ft.750000FtCurrent price is: 750000Ft. - Tovább olvasom
-
Részletes leírás
Robomow RK termékcsalád – a közepes és nagy kertek bajnoka
Közepes és nagy kertek kezelésére szolgáló elegáns robotfűnyíró család, amely tökéletes vágásképpel és akár 4000 négyzetméteres fűterület kezelésére is képes. Az RK robotfűnyírók minden elemében látszik a Robomow család gyártójának több mint 25 éves robotfűnyíró gyártási tapasztalata.
A Robomow RK család csendesen, a szegélyvágási üzemmódnak köszönhetően a szegélyeknél is precízen teszi a dolgát. Kiemelkedő navigációs és lejtőmászási képességei miatt nehéz olyan kertet találni, ahol ne állna helyt.
| RK2000 | Jellemző |
|---|---|
| Javasolt maximális fűterület | 2000 nm |
| Dokkoló | tartalmazza |
| Bluetooth | igen |
| GSM modul | opcionális |
| Lopásvédelem | igen |
| Robohome | opcionális |
| Határoló vezeték és cölöpök | 300 m határolóvezeték, 400 db cölöp |
| Vágási szélesség | 21 cm |
| Vágási magasság | 20-100 mm |
| Maximális lejtő (területen belül) | 45 % (24 fok) |
| Maximális lejtő (határoló vezetéknél) | 20% (11 fok) |
| Vágási kezdőpontok/alzónák száma | 4 |
| Szeparált zónák támogatása | igen |
| Talajkövető vágótér | igen |
| Vágómotor, meghajtó motor | DC szénkefementes |
| Zajszint | 60 dB alatt |
| Akku típus | Li-Ion |
| Akku kapacitás | 4,9 Ah |
| Vágási idő | 80-90 perc |
| Töltési idő | 60-120 perc |
| Fogyasztás | 7,3 kWh/hó |
| Közeli vezetékkövetés | igen |
| UI (kijelző) | 4,3″ érintőképernyő |
| Garancia | 3 év + 1 év (gyártói regisztrációval) |
Kapcsolódó termékek
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
Kábelösszekötő készlet (10 db)
- 9800Ft
- Tovább olvasom
-
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
RoboHome az RK/RKS modellek részére
- 95000Ft
- Tovább olvasom
-
-
- Out of StockAkció!
- RK
RK1000 Pro
-
650000FtOriginal price was: 650000Ft.580000FtCurrent price is: 580000Ft. - Tovább olvasom
-
-
- Out of StockAkció!
- RKS
RKS1500
-
490000FtOriginal price was: 490000Ft.430000FtCurrent price is: 430000Ft. - Tovább olvasom
-













