RK4000 Pro
A Robomow RK család csendesen, a szegélyvágási üzemmódnak köszönhetően a szegélyeknél is precízen teszi a dolgát. Kiemelkedő navigációs és lejtőmászási képességei miatt nehéz olyan kertet találni, ahol ne állna helyt.
Az RK robotfűnyírók minden elemében látszik a Robomow család gyártójának több mint 25 éves robotfűnyíró gyártási tapasztalata.
KÉSZLETKISÖPRÉSI AKCIÓ!
A készlet erejéig!
1290000Ft Original price was: 1290000Ft.1090000FtCurrent price is: 1090000Ft.
Elfogyott
Elfogyott
Részletes leírás
Robomow RK termékcsalád – a közepes és nagy kertek bajnoka
Közepes és nagy kertek kezelésére szolgáló elegáns robotfűnyíró család, amely tökéletes vágásképpel és akár 4000 négyzetméteres fűterület kezelésére is képes. Az RK robotfűnyírók minden elemében látszik a Robomow család gyártójának több mint 25 éves robotfűnyíró gyártási tapasztalata.
A Robomow RK család csendesen, a szegélyvágási üzemmódnak köszönhetően a szegélyeknél is precízen teszi a dolgát. Kiemelkedő navigációs és lejtőmászási képességei miatt nehéz olyan kertet találni, ahol ne állna helyt.
| RK4000 Pro | Jellemző |
|---|---|
| Javasolt maximális fűterület | 4000 nm |
| Dokkoló | tartalmazza |
| Bluetooth | igen |
| GSM modul | tartalmazza |
| Lopásvédelem | igen |
| Robohome | opcionális |
| Határoló vezeték és cölöpök | opcionális |
| Vágási szélesség | 42 cm |
| Vágási magasság | 20-100 mm |
| Maximális lejtő (területen belül) | 45 % (24 fok) |
| Maximális lejtő (határoló vezetéknél) | 20% (11 fok) |
| Vágási kezdőpontok/alzónák száma | 4 |
| Szeparált zónák | igen |
| Talajkövető vágótér | igen |
| Vágómotor, meghajtó motor | DC szénkefementes |
| Zajszint | 60 dB alatt |
| Akku típus | Li-Ion |
| Akku kapacitás | 9,6 Ah |
| Vágási idő | 80-90 perc |
| Töltési idő | 60-80 perc |
| Fogyasztás | 11,5 kWh/hó |
| Közeli vezetékkövetés | igen |
| UI (kijelző) | 4,3″ színes érintőképernyő |
| Garancia | 3 + 1 év ( plusz 1 év regisztrációhoz kötött) |
Kapcsolódó termékek
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
Kábelösszekötő készlet (10 db)
- 9800Ft
- Tovább olvasom
-
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
1 vágókés az RT modellek részére
- 15900Ft
- Tovább olvasom
-
-
- Out of Stock
- Kiegészítők
Határoló kábel (100m)
- 29000Ft
- Tovább olvasom
-
-
- Out of StockAkció!
- RK
RK2000
-
820000FtOriginal price was: 820000Ft.720000FtCurrent price is: 720000Ft. - Tovább olvasom
-












